Dámská mikina pro milovnice vína s potiskem Uklidit - uvařit - víno

Produkt Dámská mikina pro milovnice vína s potiskem Uklidit - uvařit - víno z kategorie dámská trička od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 719 Kč. Celý popis 719 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Dámská mikina s nápisem „Uklidit – uvařit – víno“ je výrazem zábavy, pohody a záliby ve chvílích, kdy je potřeba trochu odpočinout a užít si čas pro sebe. Pro všechny milovnice vína a dobrého života je mikina perfektním způsobem, jak vyjádřit svůj relaxační styl života. Nápis na mikině jasně hovoří o důležitosti správného pořadí činností: nejprve uklidit, pak uvařit, a nakonec si dopřát sklenku vína. Je to výzva k sebeobnovení a vytvoření si prostoru pro chvíle pohody a radosti. Mikina vám připomene, že si zasloužíte odpočinout a užít si to, co vám dělá radost. Kromě vtipného nápisu je mikina také stylové a pohodlné. Je vyrobeno z kvalitního materiálu, který je příjemný na dotek a zaručuje pohodlí po celý den. Jeho střih je důmyslný a skvěle padne, což jej činí ideálním oblečením pro každodenní nošení. Dámská mikina „Uklidit – uvařit – víno“ je skvělým dárkovým nápadem pro všechny vášnivé milovnice vína. Ať už jde o narozeniny nebo Vánoce, mikina bude pro ně výborným překvapením, které zdůrazní jejich zálibu ve stylu. Mikina s nápisem "Uklidit - uvařit - víno" je tak univerzální a stylové, že se skutečně hodí pro různé příležitosti. Můžete jej nosit do práce jako výraz svého relaxačního přístupu k životu a zároveň ukázat svůj smysl pro humor. Je to skvělý způsob, jak si zpříjemnit náročný den v práci. Mikina na bílém podkladu navíc umožní, aby potisk vynikl a byl dobře viditelný, čímž se stává výrazným a vtipným prvkem vašeho oblečení. Bílá mikina je klasické a ztvárňuje eleganci, zatímco nápis přidává ten správný dávkový humor a osobnost.

Na našem eshopu můžete standardně koupit mikinu v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě mikiny nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek