Dámské tričko Alien Evolution - pro všechny fanoušky série Vetřelec

Produkt Dámské tričko Alien Evolution - pro všechny fanoušky série Vetřelec z kategorie košile a topy od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 449 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Každý fanoušek oblíbené série Vetřelec zná velmi dobře celou fází zrození vetřelce. Dámské tričko Alien Evolution vám jasně připomene, jak to vše vždy začíná. Dámské tričko s minimalistickým potiskem evoluce vetřelce bude skvělé pro každého fanouška nejen k narozeninám nebo Vánocům. Proto je toto tričko ideálním dárkem pro všechny filmové nadšence Vetřelec, kteří touží po zpětném spojení s tímto filmovým klenotem. Je to dárek pro vás samé nebo pro vaše přátele, kteří znají tu nezaměnitelnou atmosféru tohoto kultovního hororu. Tak propojte minulost s přítomností a dejte do pozornosti tento působivý kousek historie sci-fi kinematografie v podobě trička Vetřelec.

Na našem eshopu můžete standardně koupit triko v několika barvách s různou barvou potisku. Jestliže toužíte po jiné kombinaci, barvě trika nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Bílá
Dostupné velikosti:XS,S,L,XL,2XL,3XL,M
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek