Dámské tričko Basset - tričko pro milovníky psů

Produkt Dámské tričko Basset - tričko pro milovníky psů z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 449 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Jste hrdým majitelem plemene Basset? Toto triko s potiskem plemene Basset je skvělým vyjádřením vaší lásky. S kresleným potiskem Basset Hounda toto triko zaujme všechny milovníky psů svou jedinečnou elegancí a laskavým výrazem tohoto krásného plemene. Dárkovým balíčkem na Vánoce nebo narozeniny, toto triko je pro každého, kdo obdivuje Basset Hounda, skvělým projevem připoutání k tomuto unikátnímu psímu druhu. Potisk s Bassetem Houndem je nejlepší na bílém nebo černém podkladu, což mu dodává sofistikovaný a stylový vzhled. Vyjádřete svou lásku k plemenům psů tímto jedinečným oblečením a dělejte dojem na každé společenské události. Buďte styloví, buďte oddáni svým psům a buďte nezaměnitelní s tímto originálním tričkem Basset Hounda, které nese s sebou celý svět lásky k těmto okouzlujícím společníkům.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek