Dámské tričko Capoeira - kvalitní tisk a rychlé dodání

Produkt Dámské tričko Capoeira - kvalitní tisk a rychlé dodání z kategorie dámská trička od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 399 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Dámské tričko s motivem Capoeira spojuje graciózní krásu s vášní pro tento jedinečný brazilský bojový tanec. Toto tričko nejenže přináší pohodlný a stylový kousek do vašeho šatníku, ale také vyjadřuje sílu, energii a elegantní pohyb spojený s capoeirou. Na přední straně trička najdete umělecky ztvárněný motiv capoeiristy v akci, zachycujícího dynamiku tohoto pohybového umění. Barevné a detailní grafiky přinášejí k životu jedinečnou atmosféru capoeiry a zdůrazňují krásu tohoto tance-boje. Tričko je vyrobeno z jemného a příjemného materiálu, který vám poskytne optimální pohodlí během každodenních aktivit. Jeho lehký a prodyšný charakter jej činí ideálním pro teplejší dny, zatímco střih trička je navržen tak, aby zdůrazňoval ženskou siluetu. Oblékání tohoto trička s motivem Capoeira není pouze otázkou stylu, ale také vyjádřením vášně pro brazilskou kulturu a tuto fascinující formu tance. Buďte inspirací a dejte svému šatníku nový rozměr s tímto unikátním dámským tričkem, které propojuje eleganci, sílu a krásu capoeiry.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek