Dámské tričko Mickey Marvel - tričko pro fanoušky Marvelu

Produkt Dámské tričko Mickey Marvel - tričko pro fanoušky Marvelu z kategorie dámská trička od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 414 Kč. Celý popis 414 Kč 474 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Pro fanynky Marvelu, které zbožňují neodolatelného Mickeyho Mousea a epický Marvelovský svět, jsme vytvořili stylové dámské tričko s potiskem „Mickey Marvel“. Toto triko je dokonalým spojením dvou ikonických světů a umožňuje vám vyjádřit svou vášeň a stylizovat se ve stylu Marvelu. Potisk na tomto tričku je unikátním zobrazením. Mickey Mouse je vyobrazen v plném Marvelovském stylu, čímž spojuje nejlépe z obou světů. Tato kombinace přinese radost každé fanynky Marvelu. Dámské triko s potiskem "Mickey Marvel" není pouze o stylovém designu, ale také o pohodlí. Toto triko je ideální pro všechny příležitosti, ať už se jedná o neformální výlety, relaxační dny nebo dokonce setkání se svými Marvelovskými fanouškovskými přáteli. S dámským tričkem "Mickey Marvel" vyjadřujete svoji vášeň pro Marvel a milost k Mickeymu Mouseovi s jedinečným stylem. Prožijte dobrodružství v Marvelovském stylu s naším dámským tričkem s potiskem "Mickey Marvel". Ať je to pro vás osobním dárkem pro fanynku Marvelu nebo stylovým přírůstkem do vašeho šatníku, toto triko vám přinese radost a pocit soudržnosti s oběma těmito ikonami.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud však toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Na triko Vám také rádi dotiskneme jméno, zda název týmu nebo číslo. Stačí se ozvat. :-)

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek