Dámské tričko pro fyzioterapeuty - kvalitní tisk a rychlé dodání

Produkt Dámské tričko pro fyzioterapeuty - kvalitní tisk a rychlé dodání z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 399 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Dámské tričko pro fyzioterapeuty s motivem běžícího panáčka je nejen stylovým oblečením, ale také výrazem vášně pro pohyb a zdraví. Toto tričko spojuje eleganci s praktičností a ideálně vyjadřuje váš profesní přístup k podpoře pohybu a rehabilitaci. Motiv běžícího panáčka na tričku představuje energii a aktivitu, které jsou klíčové pro fyzioterapeuty a jejich klienty. Grafika je jemná a moderní, přičemž běžící panáček evokuje pocit optimismu a pokroku v oblasti zdraví a pohybu. Tričko je vyrobeno z kvalitního a příjemného materiálu, který poskytuje maximální pohodlí a volnost pohybu. Jeho střih je navržen s ohledem na ženskou siluetu a zajišťuje elegantní vzhled, který se skvěle hodí pro každodenní nošení i profesionální aktivity. Buďte ambasadorkou zdravého životního stylu s dámským tričkem pro fyzioterapeuty. Nechte svou lásku k pohybu a péči o zdraví promlouvat i skrze váš osobní styl a dejte světu najevo, že jste vášnivá podporovatelka aktivního a zdravého života.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek