Dámské tričko pro milovníky koní s potiskem Koně volají musím jít...

Produkt Dámské tričko pro milovníky koní s potiskem Koně volají musím jít... z kategorie košile a topy od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 200 Kč. Celý popis 200 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Dámské tričko s potiskem "Koně volají, musím jít!" je vtipným a výrazným tričkem, které vystihuje ženskou energii a vášeň pro jízdu na koni. Toto triko je určeno pro ženy, které mají rádi koně a chtějí svou lásku k nim projevit i prostřednictvím svého stylu. Dámské tričko s potiskem "Koně volají, musím jít!" je vhodné pro ženy, které mají rády aktivní životní styl a jízdu na koni. Můžete jej nosit při jízdě, na jezdeckých soutěžích, ve stáji nebo i při každodenních aktivitách, abyste vyjádřili svou lásku k ježdění na koni. Toto triko je vtipné, stylové a zábavné. Pomáhá ženám vyjádřit svoji vášeň a zároveň se cítit pohodlně během aktivního dne. Je to oděvní kousek, který kombinuje styl s osobním zájmem a vášní. S tričkem "Koně volají, musím jít!" můžete ukázat svou silnou osobnost, lásku k ježdění na koni a ženskou nezávislost. Potisk perfektně vynikne na bílém či černém tričku, ale vedle nešlápnete ani s jinou barevnou variantou. Skvělý dárek pro milovnice koní na narozeniny nebo Vánoce. Potěšte sebe nebo své blízké praktickým dárkem.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Černá
Dostupné velikosti:L
Prodejce: Bezva triko
16598
Produktů
193
Kategorií
142
Značek