Dámské tričko pro milovníky zvířat - Chodský pes

Produkt Dámské tričko pro milovníky zvířat - Chodský pes z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 369 Kč. Celý popis 369 Kč 399 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Dámské tričko s potiskem Chodského psa je ideální pro všechny nadšence a milovníky psů, zejména tohoto plemene. Toto stylové tričko je vyrobeno z kvalitních materiálů, které poskytují pohodlný a příjemný pocit během nošení. Jeho hlavním důrazem je nádherný potisk s Chodským psem, který je důkazem vašeho nadšení pro toto starobylé plemeno. Potisk je velmi detailní a zobrazuje charakteristické rysy Chodského psa. Tento design je vytvořen s láskou ke psovi a vyjadřuje vaši oddanost k tomuto úžasnému společníkovi. Pánské tričko s potiskem Chodského psa je nejen módním doplňkem, ale také způsobem, jak vyjádřit svou lásku ke psovi. Buďte hrdí na své spojení s tímto krásným plemenem a nechte svět vidět vaši vášeň tímto stylovým a výrazným tričkem. Skvělý narozeninový nebo vánoční dárek.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud však toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL
Prodejce: Bezva triko
15663
Produktů
182
Kategorií
137
Značek