Dámské tričko s filmovou hláškou Na to ti sere bílej tesák

Produkt Dámské tričko s filmovou hláškou Na to ti sere bílej tesák z kategorie košile a topy od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 200 Kč. Celý popis 200 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Přicházíme s dámským tričkem, které z vás udělá nezpochybnitelnou královnu vtipu! Toto tričko je jako vytvořené pro všechny ženy, které si rády užívají život s úsměvem na tváři. Známá filmová hláška "Na to ti sere bílej tesák" z filmu Líbáš jako bůh se stala nedílnou součástí našeho trička a dodá vám každý den dávku skvělé nálady. Materiál tohoto trička je nejen krásně příjemný na dotek, ale také kvalitní a odolný, abyste se mohli cítit pohodlně a skvěle vypadat po dlouhou dobu. Střih trička je elegantní a zvýrazní vaši postavu, aniž by byl příliš stísněný. Tento design je zároveň jednoduchý a sofistikovaný, což vás udělá středem pozornosti kdekoliv se objevíte. Nejde jen o tričko. Je to módní prohlášení, které vám umožní sdílet svůj smysl pro humor a zároveň vyjádřit lásku k filmovým klenotům. Ať už ho zkombinujete s džíny pro ležérní vzhled nebo s elegantní sukni pro stylový kontrast, tato vtipná hláška z filmu vám pomůže oslnit všechny kolem.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud však toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Černá
Dostupné velikosti:XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek