Dámské tričko s námětem filmu - Jestli si ten fotbal neprosadíš, tak si u mě mrtvej muž.

Produkt Dámské tričko s námětem filmu - Jestli si ten fotbal neprosadíš, tak si u mě mrtvej muž. z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 449 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Skvělé dámské tričko s legendárním nápisem "Jestli si ten fotbal neprosadíš, tak si u mě mrtvej muž.". Toto dámské tričko na námět filmu Ecce homo Homolka! je ideální volbou pro fanoušky českých kultovních filmů. Ecce homo Homolka je česká filmová komedie režiséra Jaroslava Papouška z roku 1969. Název filmu se dá přeložit jako „Ejhle, člověk Homolka“. Film ukazuje obyčejný život obyčejné rodiny Homolkových, která se vypraví na obyčejný výlet, který se však nezdaří. Potisk na přední straně zobrazuje ikonickou postavu, která vás zaručeně vrátí do děje tohoto filmu. Dejte svému stylu dávku retro nálady s tímto originálním tričkem, které upoutá pozornost okolí a jistě Vám připomene, proč je Ecce homo Homolka tak oblíbené dodnes. Dámské tričko je skvělým dárkem pro různé příležitosti jako narozeniny, Vánoce nebo jako projev lásky k někomu blízkému. Výhodou trička je, že je univerzální a hodí se pro spoustu příležitostí, jako například do školy nebo do práce. Navíc, dámské tričko je pohodlné a jednoduché na nošení, čím je toto triko oblíbeným kouskem v mnoha šatnících.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud však toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek