Dámské tričko s potiskem Budu teta! - skvělý dárek pro tetu

Produkt Dámské tričko s potiskem Budu teta! - skvělý dárek pro tetu z kategorie dámská trička od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 449 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Blahopřejeme! Pokud se těšíte na příchod nového přírůstku do vaší rodiny a s radostí chcete vyhlásit své nové a vzrušující roli, máme pro vás dokonalé dámské tričko s potiskem „Budu teta!“. Toto triko je výrazným způsobem, jak vyjádřit svou radost a hrdost na své budoucí teta-ství. Potisk na tričku Budu teta! je jasným a zřetelným hlášením, že se brzy stanete tetou a že se těšíte na tuto novou kapitolu ve svém životě. Jeho design je jednoduchý, ale výstižný, a prezentuje váš nadšený a láskyplný postoj k tomuto úkolu. Tento nádherný nápis je zobrazen s jemností a elegancí, aby vyjadřoval citlivý moment, který se vám blíží. Toto triko s potiskem "Budu teta!" je také skvělým dárkem pro všechny budoucí tety. Jeho jedinečný výraz a jasná odkazová hodnota vytvářejí dárek, který bude nezapomenutelný. Můžete jej věnovat na oslavy narozenin nebo baby shower. Vyjádřete svou hrdost a lásku vůči svému blížícímu se přírůstku a nechte svět vědět, že se těšíte na tuto úžasnou a nezapomenutelnou zkušenost teta-ství. Potisk perfektně vynikne na bílém nebo černém tričku, ale vedle nešlápnete ani s jinou barevnou variantou.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek