Dámské tričko s potiskem Fuck you Putin - výrazné a odvážné tričko

Produkt Dámské tričko s potiskem Fuck you Putin - výrazné a odvážné tričko z kategorie dámská trička od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 449 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Dámské tričko s potiskem „Fuck you Putin“ je výrazným a silným vyjádřením názoru, které se snaží protestovat proti politickému režimu Vladimira Putina. Toto tričko je navrženo tak, aby umožnilo ženám vyjádřit svůj odpor vůči Putinovu vedení a jeho politickým rozhodnutím. Dámské triko s potiskem "Fuck you Putin" je vhodné pro ženy, které chtějí svým oblečením vyjádřit své přesvědčení a podpořit demokratické hodnoty a svobodu projevu. Můžete jej nosit s hrdostí na veřejnosti nebo při různých politických událostech. Toto triko je odvážné, výrazné a vyzývavé. Pomáhá ženám prezentovat svůj hlas a vyjadřovat své názory. Je to oděvní kousek, který kombinuje styl a aktivismus, umožňující ženám být hlasitými a nezávislými. S tričkem „Fuck you Putin“ můžete projevit svou silnou osobnost a podporu pro demokracii a svobodu.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek