Dámské tričko s potiskem Já tak nějak ráda rejpu - vtipné tričko pro moderní ženy

Produkt Dámské tričko s potiskem Já tak nějak ráda rejpu - vtipné tričko pro moderní ženy z kategorie dámská trička od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 368 Kč. Celý popis Dámské tričko s potiskem Já tak nějak ráda rejpu - vtipné tričko pro moderní ženy - 368 2 368 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Skvělý oblíbený citát "Já tak nějak ráda rejpu" můžete mít na dámském tričku, které vám dodá potřebnou dávku sebevědomí a rebelství. Toto dámské triko je skvělé pro všechny ženy, které mají rádi nezávislost, silnou osobnost a nebojácnost vyjádřit svůj názor. Dámské tričko je skvělým kousem pro moderní a sebevědomou ženu. Díky skvělému potisku se tričko hodí pro každou příležitost, ať už se jedná o volné víkendy s přáteli, návštěvu koncertu nebo pro běžné nošení do práce nebo do školy. Skvělý dárek na narozeniny či Vánoce. S tímto tričkem budete mít vždy vtipný poznatek na jazyku a ostatní si z vás nebudou moci dělat žádné velké iluze. Ukažte světu, že vy a humor jdete ruku v ruce.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud však toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL
Prodejce: Bezva triko
18474
Produktů
173
Kategorií
141
Značek