Dámské tričko s potiskem Já tak nějak ráda rejpu - vtipné tričko pro moderní ženy

Produkt Dámské tričko s potiskem Já tak nějak ráda rejpu - vtipné tričko pro moderní ženy z kategorie dámská trička od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 348 Kč. Celý popis 348 Kč 418 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Skvělý oblíbený citát "Já tak nějak ráda rejpu" můžete mít na dámském tričku, které vám dodá potřebnou dávku sebevědomí a rebelství. Toto dámské triko je skvělé pro všechny ženy, které mají rádi nezávislost, silnou osobnost a nebojácnost vyjádřit svůj názor. Dámské tričko je skvělým kousem pro moderní a sebevědomou ženu. Díky skvělému potisku se tričko hodí pro každou příležitost, ať už se jedná o volné víkendy s přáteli, návštěvu koncertu nebo pro běžné nošení do práce nebo do školy. Skvělý dárek na narozeniny či Vánoce. S tímto tričkem budete mít vždy vtipný poznatek na jazyku a ostatní si z vás nebudou moci dělat žádné velké iluze. Ukažte světu, že vy a humor jdete ruku v ruce.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud však toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL
Prodejce: Bezva triko
16598
Produktů
193
Kategorií
142
Značek