Dámské tričko s potiskem lenochoda a narozeninové párty

Produkt Dámské tričko s potiskem lenochoda a narozeninové párty z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 449 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Toto veselé a hravé dámské triko je přímo stvořené pro oslavy narozeninové párty! S potiskem lenochoda, který se připravuje na velkou narozeninovou párty, toto triko zaručuje zábavu a smích na každé oslavě. Lenochod je zvířátko známé svou bezstarostností a relaxovaným přístupem k životu, a tento lenochod určitě přidá na zábavě. Je připraven na velkou oslavu, a vaše triko s ním zaručeně přiláká pozornost všech hostů. Toto je ideální tričko pro oslavovatele narozenin, který si uvědomuje, že život je třeba slavit a nebrat příliš vážně. Lenochod na tričku bude připomínat všem, že život je o radosti a zábavě. Pokud hledáte skvělý dárek pro někoho, kdo má rád lenochody a oslavy narozenin, toto triko je správnou volbou. Je to vtipný a originální způsob, jak zahájit oslavy narozenin a učinit z nich nezapomenutelnou zábavu. Toto triko s potiskem narozeninové párty a lenochoda může být také výborným způsobem, jak přinést zábavu a dobrodružství do pracovního prostředí. Jeho hravý a veselý design může připomínat všem kolegům, že práce nemusí být vždy vážná a stresující, a že občas je dobré si udělat krátkou přestávku na zábavu a smích. Můžete si jej skvěle kombinovat s džínami nebo elegantními kalhotami, abyste vytvořili stylový a zároveň pohodlný pracovní outfit. Lenochod na tričku může symbolizovat relaxaci a odpočinek, což může být důležité, abyste si udrželi rovnováhu mezi pracovním a osobním životem.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Bílá
Dostupné velikosti:XS,S,M,XL,2XL,3XL,L
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek