Dámské tričko s potiskem lesa a tmy - tričko pro nadšence přírody

Produkt Dámské tričko s potiskem lesa a tmy - tričko pro nadšence přírody z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 379 Kč. Celý popis 379 Kč 449 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Trendové a originální dámské tričko s potiskem lesa, tmy a úplňku. Dámské tričko je skvělým dárkem na narozeniny nebo Vánoce pro nadšence turistiky, přírody a hor. Kde jinde nejlépe zrelaxovat než v přírodě? Příroda člověku často doplňuje ztracenou energii a obnovuje zdraví a sílu. Zpln Měsíce intenzivně ovlivňuje lidi i zvířata. Dámské tričko s tímto skvělým motivem nesmí chybět nadšenci přírody v šatníku. Zpestři si svůj den s tímto dámským tričkem. Ukaž všem, že nosit cool trička se opravdu vyplatí!

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi Vám motiv upravíme na přání, třeba přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi Vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL
Prodejce: Bezva triko
16598
Produktů
193
Kategorií
142
Značek