Dámské tričko s potiskem Math is my superpower - tričko pro milovníky matematiky

Produkt Dámské tričko s potiskem Math is my superpower - tričko pro milovníky matematiky z kategorie pánská trička od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 449 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Hledáte dámské tričko jako dárek pro milovníky matematiky nebo učitelky matematiky? Tak potom toto dámské triko s potiskem Math is my superpower je tím pravým dárkem na narozeniny nebo Vánoce. Potisk Math is my superpower je výstižným výrazem toho, že matika je silně spojena s vašimi zájmy a schopnostmi. Pokud máte v okolí někoho, pro koho je matematika opravdu velmi důležitá, tak toto triko je to pravé. Oživte si svůj šatník s tímto originálním tričkem. Potisk skvěle vynikne na černém, modrém nebo červeném tričku, ale vedle nešlápnete ani s jinou barevnou variantou.

V našem eshopu můžete standardně koupit tričko v různých barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek