Dámské tričko s potiskem oblohy a vlaštovek - originální tričko na narozeniny

Produkt Dámské tričko s potiskem oblohy a vlaštovek - originální tričko na narozeniny z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 449 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Hledáte originální a stylové tričko? Dejte sbohem nudným tričkám. Dámské tričko s potiskem oblohy a vlaštovek se perfektně hodí jako dárek na narozeniny či Vánoce. Symbolika ptáků je známa již velmi dávno. Symbolika ptáka vlaštovky je populární i dnes. Tento pták je obvykle spojován s láskou, věrností a mírem. Toto dámské tričko se perfektně hodí na běžné nošení, ale i pro posezení s kamarády. Tento potisk je velmi oblíbený na černém tričku, ale vedle nešlápnete ani s jinou barevnou kombinací. Ukažte všem, že nosit cool trička se vyplatí!

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi Vám motiv upravíme na přání, třeba přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi Vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek