Dámské tričko s potiskem rozzuřené gorile - originální a stylové tričko

Produkt Dámské tričko s potiskem rozzuřené gorile - originální a stylové tričko z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 399 Kč. Celý popis Dámské tričko s potiskem rozzuřené gorile - originální a stylové tričko - 399 2 399 Kč 419 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Kvalitní dámské tričko s potiskem rozzuřené gorile ve válečných barvách je skvělým dárkem na narozeniny nebo Vánoce. Tričko se hodí do práce, do školy, ale také na posezení s kamarády. Ukaž všem s tímto tričkem, že i ty se umíš pořádně rozzuřit – ať raději nikdo nezkouší tvou trpělivost. Tento potisk perfektně vynikne na bílém tričku. Ukaž všem, že nosit cool trička se opravdu vyplatí!

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi Vám motiv upravíme na přání, třeba přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi Vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Zelená
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL
Prodejce: Bezva triko
18474
Produktů
173
Kategorií
141
Značek