Dámské tričko s potiskem Samuraj - tričko pro milovníky japonské kultury

Produkt Dámské tričko s potiskem Samuraj - tričko pro milovníky japonské kultury z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 449 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Hledáte originální a trendové tričko pro milovníky japonské kultury a Japonska? Toto dámské tričko s potiskem japonského Samuraje a červeného úplňku je skvělým dárkem na narozeniny nebo Vánoce. Samuraj byl středověký japonský bojovník, který je znám především svojí oddaností. Životy a příběhy japonských Samurajů jsou známé v různých literárních, divadelních a filmových dílech a proto si statečný Samuraj zaslouží být na tričku. Samuraj připoutá pohledy lidí na kolem. Ukažte se všem v tomto cool tričku. Tento potisk je velmi oblíbený na černém tričku, ale vedle nešlápnete ani s jinou barevnou kombinací.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi Vám motiv upravíme na přání, třeba přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi Vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek