Dámské tričko s potiskem vánočního buldočku - vtipné vánoční tričko

Produkt Dámské tričko s potiskem vánočního buldočku - vtipné vánoční tričko z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 449 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Představte si toto: veselý buldoček, který svěselo mávně ocáskem v rytmu vánočních koled a má na hlavičce vánoční čepici, a dokonce si nasadil stylové vánoční brýle! Je to, jako by se vám rozzářil vánoční svět, vše v jednom zábavném obrázku. Toto vánoční tričko s tímto roztomilým potiskem přináší radostné a hravé vánoční vibrace, které jistě získají pozornost a úsměv všude, kde se objevíte. Buldoček vyzdobený vánoční čepicí a brýlemi je symbolem radosti, pohody a nadšení, které svátky přinášejí. Jeho rozkošný výraz vám připomene duch Vánoc v každé situaci. Nápis 'Merry Christmas' dodává tomuto tričku ten správný vánoční šmrnc a propojení s magickou atmosférou svátků. Zkombinujte pohodlí s radostí, eleganci se srandou a vytvořte si vlastní styl, který vás bude provázet přes celé sváteční období. Toto vánoční triko s buldočkem vám dodá potřebnou dávku veselosti a přinese úsměv na tvář každému kolem vás. Staňte se srdcem vánoční zábavy s tímto skvělým vánočním tričkem!"

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek