Dámské tričko s vtipným potiskem Spolupičky - skvělý dárek

Produkt Dámské tričko s vtipným potiskem Spolupičky - skvělý dárek z kategorie dámská trička od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 449 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Dámské tričko s potiskem "Spolupičky" je úžasným a originálním dárkem pro ženy, které jsou neodmyslitelnými přítelkyněmi, které milují pivo. Vtipné a originální triko, které spojuje důležitost přátelství s radostí z oblíbeného osvěžujícího nápoje. Toto triko je určeno pro ženy, které umí ocenit silné přátelské vztahy a zároveň mají radost ze společného popíjení piva. Triko je vyrobeno z kvalitního a pohodlného materiálu, který poskytuje komfort během nošení. Jeho dámský střih je navržen tak, aby padl dobře na postavu a zdůraznil ženský vzhled. Na přední straně trička je kombinován nápis "Spolupičky" a ilustrace piva, což vytváří vtipnou a přitažlivou kombinaci. Tento nápis a obrázek vyjadřují radost z přátelství a zároveň připomínají, že společné chvíle s přáteli mohou být ještě příjemnější s oblíbeným nápojem. Dámské triko s nápisem "Spolupičky" a pivem je výborným dárkem pro blízké přítelkyně, sestry nebo kolegyně. Můžete ho darovat při různých příležitostech, jako jsou oslavy přátelství, narozeniny nebo jednoduše jako projevení díků za jejich důležitost ve vašem životě. Toto triko nejenže vytváří zábavnou atmosféru, ale také je originálním a osobitým dárkem, který ukazuje vaši péči a uvážení. Toto dámské triko je vtipné, stylové a přispívá k budování přátelských vazeb. Potisk perfektně vynikne na bílém nebo černém tričku, ale vedle nešlápnete ani s jinou barevnou variantou.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek