Dámské triko na rozlučku s motýlkem - ideální párty triko

Produkt Dámské triko na rozlučku s motýlkem - ideální párty triko z kategorie dámská trička od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Dámské tričko jako ušité na rozloučenou, dámskou rozloučenou. Dámské triko s motýlkem bude extra stylové a udělá opravdu velkou parádu. Je čas oslavit konec jedné éry a začátek nové s tímto úžasným rozlučkovým tričkem. Jeho design je přímo stvořený pro tuto výjimečnou událost, symbolizující osvobození a nové začátky. Nezáleží na tom, jestli preferujete bílou nebo černou barvu, toto triko se vyjímá svou elegancí a výrazným vzhledem. Vstupte do světa manželství s nadějí a stylem v tomto šarmantním dámském tričku, navrženém pro dokonalou rozloučení se svobodou. Jeho jemný materiál a pohodlný střih zajistí, že se budete cítit pohodlně po celý den i do noci. Toto triko je prostě neodolatelnou volbou pro každou nevěstu, která chce slavit svůj přechod do nové kapitoly svého života se stylem a elegancí.

Triko je k dispozici v několika barevných variantách. Pokud byste chtěli jinou barvu trička nebo potisku, napište nám na email info@bezvatriko.cz. Na trička ti rádi dotlačíme jména, stačí napsat nebo zavolat!

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek