Dámské triko pro milovníky koček - skvělé triko na narozeniny

Produkt Dámské triko pro milovníky koček - skvělé triko na narozeniny z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 449 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Toto úžasné dámské triko je pro všechny milovníky koček a zvířat! S vtipným a rozkošným potiskem kočičích dvojček, které se navzájem objímají, toto triko vyjadřuje lásku ke kočkám a zároveň přináší úsměv na tvář každému, kdo ho uvidí. Kočky jsou známé svou nezávislostí a krásou, a tento potisk kočičích dvojček je jemným výrazem těchto kvalit. Jejich hřejivé objetí symbolizuje pouto a přátelství, které vytvářejí s námi, lidmi. Toto triko přinese do vašeho šatníku zábavu a svěří atmosféru, kterou milovníci koček ocení. Kromě toho, můžete si vybrat z různých barev trička – bílá a modrá jsou jen některé z možností. Nechte potisk kočičích dvojček vyniknout na bílém nebo modrém podkladu, ale máme také jiné barevné varianty, abyste mohli vybrat tu, která nejlépe vyjadřuje váš osobní styl. Toto triko je skvělým dárkem pro každého milovníka koček na narozeniny, Vánoce nebo jakoukoli jinou příležitost. Pro zábavu a výraz lásky ke kočkám je to jedno z těch oblečení, které nesmíte promeškat. Udělejte někomu radost tímto krásným a vtipným tričkem s kočičími dvojčaty!

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek