Dámské triko Santa Claus dab dance - vtipné vánoční triko

Produkt Dámské triko Santa Claus dab dance - vtipné vánoční triko z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 449 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Představte si toto vtipné vánoční tričko jako scénu plnou radosti a zábavy, která zasvítí na každé vánoční oslavě! Na přední části trička se odehrává úžasná taneční show, kde se na pódiu setkává ikonický Santa Claus a moderní taneční kultura v jedinečné symbióze. Santa Claus, obklopený vánočním duchem, zvedá ruku v dabovací póze, přičemž má úsměv na tváři a jasné oči plné radosti. Santa má oblečený svůj klasický červený kabát se sněhově bílým lemem, ale tentokrát ho nosí se stylem. Tohoto vtipného vánočního trička by si všiml každý, kdo má smysl pro humor a miluje taneční kousky. Je to výborná kombinace tradiční postavy Santa Clause s moderním tanečním stylem dab dance, což vytváří úsměvný a nezapomenutelný vánoční motiv. Tričko vyjadřuje radost a zábavu přicházejících s Vánocemi a zdůrazňuje, že i Santa ví, jak se pobavit na parketu. Všechno to spolu tvoří ten správný duch Vánoc - veselý, šarmantní a plný tanečního zábavného blysku.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek