Dámské vánoční tričko s potiskem Vánočního Santa - skvělé vánoční tričko

Produkt Dámské vánoční tričko s potiskem Vánočního Santa - skvělé vánoční tričko z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 449 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Toto vánoční tričko je jedinečné a plné vánoční lásky a radosti. Na něm najdete nádherný potisk so Santa Clausem, který vám připomíná veškerou kouzelnou atmosféru vánočních svátků. Jeho veselý úsměv a charakteristický bílý plnovousec nechávají každého v okolí vědět, že Vánoce jsou v plném proudu. Kromě Santa Clause najdete na tričku také krásný nápis "Love to all. It is Christmas." Tento nápis zdůrazňuje význam vánočních svátků – času lásky, dárků a šíření radosti mezi všemi kolem nás. Triko se Santa Clausem je prostě úžasné a předurčené k tomu, abyste se cítili jako nějaký druh vánoční kouzelnosti. Jeho hlavním prvkem je zářivý potisk Santa Clause, který je ikonickou postavičkou vánočních svátků. Na přední straně trička naleznete jeho charakteristický bílý plnovousec a jeho veselý úsměv, který odpovídá vánočnímu duchu. Santa má na sobě svoji červenou čepici se bílým chomoutem, která je téměř tak slavná jako on sám. Tento potisk je barevně výrazný a nápadný, čímž dodává tričku nádheru a eleganci. Toto vánoční tričko je ideální pro vánoční večírky, neboť okamžitě vytváří vánoční atmosféru. Stačí si ho obléct, a už máte vhodné oblečení pro rodinná shromáždění, výměnné dárky nebo vánoční hry. Vaše přítomnost na jakémkoli vánočním akci bude doprovázena úsměvy a radostnými reakcemi.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek