Dámské vodácké tričko s potiskem Nečum a pádluj - skvělý dárek pro vodáky

Produkt Dámské vodácké tričko s potiskem Nečum a pádluj - skvělý dárek pro vodáky z kategorie dámská trička od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 449 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Dámské tričko s potiskem Nečum a pádluj je zábavným a stylovým oblečením pro všechny vodní dobrodružky, které se nebojí pustit do akce. Toto triko vám dává jasný pokyn: Zapomeňte na zbytečně pozorování a raději seberte pádlo do ruky! Potisk na tričku Nečum a pádluj je jako přímý odkaz – přestaňte se zbytečně otáčet a začněte pádlovat. Ať už je to na divoké řece, na jezeře nebo jen ve svém každodenním životě, toto triko vás bude povzbuzovat k odvaze a rozhodnutí. Toto dámské triko je nejen módním a stylovým doplňkem, ale také výrazem vaší odvahy a radosti. Ať už se vydáte na vodní výpravu s přáteli nebo jen relaxujete u jezera, toto triko vám zpříjemní každý den. Triko je skvělým dárkem na narozeniny nebo Vánoce.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud však toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Na triko Vám také rádi dotiskneme jméno, zda název týmu nebo číslo. Stačí se ozvat. :-)

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,L,XL,2XL,M
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek