Dětská kšiltovka FC Bayern Mnichov - pro fanoušky fotbalu

Produkt Dětská kšiltovka FC Bayern Mnichov - pro fanoušky fotbalu z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 300 Kč. Celý popis 300 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Představujeme vám dětskou kšiltovku s oficiálním logem fotbalového klubu FC Bayern Mnichov! Tato kšiltovka je nejenom stylovým doplňkem do šatníku vašeho malého fotbalového nadšence, ale také skvělým způsobem, jak zjevně vyjádřit podporu jednomu z nejuznávanějších a nejúspěšnějších klubů ve světovém fotbale. Na přední straně kšiltovky je umístěno oficiální logo FC Bayern Mnichov, které jednoznačně identifikuje klub a jeho bohatou fotbalovou historii.  Díky nastavitelnému pásku na zadní straně lze kšiltovku snadno přizpůsobit velikosti hlavy vašeho dítěte. To zaručuje pohodlné a přiléhavé nošení.  Kšiltovka s logem FC Bayern Mnichov není jen sportovním doplňkem, ale také stylovým prvkem, který doplní každý outfit a dá najevo vášeň pro fotbal. Tato kšiltovka je dokonalým dárkem pro všechny mladé fanoušky FC Bayern, kteří chtějí podpořit svůj oblíbený klub nejen během zápasů, ale i každý den. Nenechte si ujít příležitost nechat vaše dítě vyjádřit jeho neochvějnou lásku k FC Bayern Mnichov. Tato dětská kšiltovka s logem klubu je praktickým a módním doplňkem zároveň, ideálním pro všechny mladé fotbalové nadšence. Objednejte si ji dnes a dopřejte svému dítěti radost z nošení kšiltovky, která zároveň symbolizuje jeho fanouškovskou oddanost klubu!

K dispozici máme několik barevných variant kšiltovek. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru, stačí nám napsat na email info@bezvatriko.cz a určitě se domluvíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Černá
Dostupné velikosti:17×10 cm
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek