Dětská kšiltovka Juventus - pro fanoušky fotbalu

Produkt Dětská kšiltovka Juventus - pro fanoušky fotbalu z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 300 Kč. Celý popis 300 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Představujeme vám úžasnou dětskou kšiltovku s oficiálním logem fotbalového klubu Juventus! Tato kšiltovka je dokonalým doplňkem pro malého nadšence tohoto slavného klubu. Kromě ochrany před slunečními paprsky umožňuje vašemu dítěti hrdě vyjádřit jeho lásku k fotbalu a k Juventus. Představujeme vám úžasnou dětskou kšiltovku s oficiálním logem fotbalového klubu Juventus! Tato kšiltovka je dokonalým doplňkem pro malého nadšence tohoto slavného klubu. Kromě ochrany před slunečními paprsky umožňuje vašemu dítěti hrdě vyjádřit jeho lásku k fotbalu a k Juventus. Kšiltovka je navržena s ohledem na moderní designové trendy, zároveň však reflektuje charakter klubu Juventus. Vaše dítě tak bude vypadat elegantně na hřišti i mimo něj. Tato dětská kšiltovka s logem Juventus je skvělým dárkem pro každého mladého fanouška tohoto významného klubu. Kromě ochrany před slunečními paprsky umožňuje vašemu dítěti projevit jeho oddanost k fotbalovému dědictví Juventus. Pořiďte tuto kšiltovku a dejte svému dítěti možnost nosit s hrdostí barvy a znak svého oblíbeného týmu!
K dispozici máme několik barevných variant kšiltovek. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru, stačí nám napsat na email info@bezvatriko.cz a určitě se domluvíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Černá
Dostupné velikosti:17×10 cm
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek