Dětská kšiltovka Manchester City FC - pro fanoušky fotbalu

Produkt Dětská kšiltovka Manchester City FC - pro fanoušky fotbalu z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 300 Kč. Celý popis 300 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Představujeme vám dětskou kšiltovku s oficiálním logem fotbalového klubu Manchester City FC! Tato kšiltovka je nejen módním doplňkem do šatníku vašeho malého fotbalového nadšence, ale také skvělým způsobem, jak vyjádřit podporu jednomu z nejvýznamnějších klubů ve světovém fotbale.  Na přední straně kšiltovky je umístěno oficiální logo Manchester City FC, ikonický znak klubu, který okamžitě upoutá pozornost a ukáže, že váš malý fotbalový fanoušek drží palce právě tomuto týmu. Kšiltovku lze jednoduše přizpůsobit velikosti hlavy vašeho dítěte díky nastavitelnému pásku na zadní straně. To zaručuje pohodlné a přiléhavé nošení. Tato kšiltovka je skvělým dárkem pro všechny mladé fanoušky Manchester City, kteří sledují každý zápas svého oblíbeného klubu a chtějí jej podpořit i vizuálně. Nechte svého malého fotbalového nadšence vyjádřit svou lásku k Manchester City FC tímto skvělým doplňkem. Tato dětská kšiltovka s logem klubu je praktickým ochráncem proti slunečnímu záření a zároveň výrazným projevem fanouškovského nadšení. Objednejte si ji ještě dnes a dejte svému dítěti nejen funkční doplněk, ale i symbol jeho oddanosti svému oblíbenému fotbalovému klubu!

K dispozici máme několik barevných variant kšiltovek. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru, stačí nám napsat na email info@bezvatriko.cz a určitě se domluvíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Černá
Dostupné velikosti:17×10 cm
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek