Dětská kšiltovka Real Madrid - pro fanoušky fotbalu

Produkt Dětská kšiltovka Real Madrid - pro fanoušky fotbalu z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 300 Kč. Celý popis 300 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Představujeme vám úžasnou dětskou kšiltovku s oficiálním logem fotbalového klubu Real Madrid! Tato kšiltovka je dokonalým doplňkem pro malé nadšence tohoto slavného klubu. Nejenže poskytuje ochranu před slunečními paprsky, ale také umožňuje vašemu dítěti vyjádřit jeho nekonečnou lásku k fotbalu a k Real Madrid. Díky nastavitelnému popruhu lze kšiltovku snadno přizpůsobit velikosti hlavy vašeho dítěte. To zaručuje pohodlné a stabilní nošení během různých aktivit. Kšiltovka je navržena s ohledem na aktuální trendy a zároveň zachovává tradiční prvky spojené s klubem Real Madrid. Vaše dítě se tak stane módním ikonou na hřišti i mimo něj. Tato dětská kšiltovka s logem Real Madrid je skvělým dárkem pro každého mladého fanouška tohoto slavného klubu. Nejenže ochrání vaše dítě před slunečními paprsky, ale také mu pomůže vyjádřit jeho oddanost k fotbalovému dědictví Real Madrid. Pořiďte svému dítěti tuto kšiltovku a dejte mu možnost nosit s hrdostí barvy svého oblíbeného týmu!
K dispozici máme několik barevných variant kšiltovek. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru, stačí nám napsat na email info@bezvatriko.cz a určitě se domluvíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Černá
Dostupné velikosti:17×10 cm
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek