Dětská kšiltovka Srdce kůň a pes

Produkt Dětská kšiltovka Srdce kůň a pes z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 300 Kč. Celý popis 300 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Zahalte vaše malé dobrodruhy do slunečního světla a radosti s naší dětskou kšiltovkou s motivem obrysu koně a psa v srdíčku! Tato kšiltovka není jen praktickým doplňkem, je to prohlášení lásky k dobrodružství a zvířecímu království. S pohodlným a lehkým designem, který se snadno přizpůsobí jejich hlavičce, poskytuje tato kšiltovka optimální ochranu před slunečními paprsky během jejich dobrodružství venku. Motiv obrysu koně a psa v srdíčku vyjadřuje nejen lásku k těmto zvířecím přátelům, ale také otevřenost srdce a radost z jednoduchých radostí života. Střih kšiltovky je navržen s ohledem na pohodlí a styl, aby se vaše děťátko cítilo skvěle a vypadalo úžasně, ať už jsou kdekoliv. Od procházek po parku až po dobrodružství na dětském hřišti, tato kšiltovka je dokonalým společníkem pro každou příležitost. Připravte se na nekonečné dobrodružství s naší dětskou kšiltovkou s motivem obrysu koně a psa v srdíčku a nechte vaše děťátko vyjádřit svou lásku k přírodě a zvířecím přátelům s každým krokem. Buďte odvážní, buďte styloví, buďte připraveni na každou dobrodružnou výzvu!

K dispozici máme několik barevných variant kšiltovek. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru, stačí nám napsat na email info@bezvatriko.cz a určitě se domluvíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Černá
Dostupné velikosti:17×10 cm
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek