Dětská mikina pro milovníky koní s potiskem Koně volají musím jít...

Produkt Dětská mikina pro milovníky koní s potiskem Koně volají musím jít... z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 649 Kč. Celý popis 649 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Oživte radost a dobrodružství ve šatníku vašeho malého dobrodruha s naší dětskou mikinou s potiskem koně a vzkazem "Volají, musím jít"! Tato mikina není jen oblečením, je to výraz touhy po dobrodružství a svobody. S měkkou a pohodlnou látkou, která se něžně dotýká jejich pokožky, poskytuje tato mikina nejen teplo, ale také pohodlí pro jejich každodenní dobrodružství. Potisk koně a vzkaz "Volají, musím jít" nejenom odkazují na sílu a krásu těchto majestátních zvířat, ale také povzbuzují děti k objevování světa kolem sebe. Střih mikiny je navržen s ohledem na pohodlí a volnost pohybu, což umožňuje vašemu malému dobrodruhovi cítit se skvěle a svobodně při každém kroku. Bez ohledu na to, jestli jsou venku na dobrodružství nebo relaxují doma, tato mikina je dokonalým doplňkem pro každou příležitost. Připravte se na vzrušující dobrodružství s naší dětskou mikinou s potiskem koně a vzkazem "Volají, musím jít" a dovolte vašemu malému dobrodruhovi vyjádřit svou lásku k přírodě a touhu po objevování světa. Buďte odvážní, buďte unikátní, buďte připraveni na každou výzvu!

Na našem eshopu můžete standardně koupit mikinu v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě mikiny nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:98-104,110-116,122-128,134-140,146-152,158-164
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek