Dětská vlastenecká mikina s potiskem volitelného města

Produkt Dětská vlastenecká mikina s potiskem volitelného města z kategorie košile a topy od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 649 Kč. Celý popis 649 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Tato dámská mikina není jen obyčejným kouskem oblečení, ale stylovým projevem lásky k městu, které máte v srdci. S originálním nápisem "Bez ohledu na to, kde se toulám, "vaše město" bude vždy mým domovem," tato mikina není jen módním doplňkem, ale také srdceryvným vyhlášením hrdosti na vaše město. Mikina je vyrobena z vysoce kvalitního a příjemného materiálu, což zajišťuje nejen pohodlí, ale také stylový vzhled. Je to ideální kousek pro příjemné chvíle v chladnějších dnech nebo jednoduše jako vyjádření vašeho hrdého příslušenství ke městu, které považujete za svůj domov. Nápis "Bez ohledu na to, kde se toulám, Ostrava bude vždy mým domovem" přidává do této mikiny hlubší význam a emoční hodnotu. Je to prohlášení oddanosti a loajality vůči vašemu městu, což činí tuto mikinu nejen výjimečnou, ale i osobní. Pro hrdé Ostraváky je tato mikina jako symbol společenství a připomínka, že i když se vzdálíte, vaše srdce zůstává spojeno s tímto výjimečným městem. Je to dokonalý způsob, jak vyjádřit své pouto k místu, které vás formovalo a se kterým jste spojeni. Tato mikina je nejen výjimečným oblečením, ale také způsobem, jak se vyjádřit a sdílet svou hrdost na své město. Je to dokonalý dárek pro každou hrdou Ostraváčku, která chce nosit své město nejen v srdci, ale také na sobě. Potěšte své blízké nebo sami sebe touto stylovou mikinou a nechte svět vědět, kde se skrývá vaše pravé domovské srdce.

Nezapomeňte nám do poznámky uvést „město“, které budeme tlačit na mikinu.

Na našem eshopu můžete standardně koupit mikinu v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud však toužíte po jiné kombinaci, barvě mikiny nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:98-104,110-116,122-128,134-140,146-152,158-164
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek