Dětské body s potiskem roztomilého tygříka

Produkt Dětské body s potiskem roztomilého tygříka z kategorie kojenecká body od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 309 Kč. Celý popis 309 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Toto dětské bodyčko s potiskem roztomilého tygříka je jakoby malým kouskem divokého světa v šatníku vašeho dítěte. S jemným a okouzlujícím potiskem tygříka, toto dětské body zaručuje radost a pohodu pro vaše malé dobrodruhy. Tygřík je symbolem síly a odvahy, a tento malý tygřík na dětském body je plný šarmu a roztomilosti. Jeho hravý pohled a přítomnost na bílém pozadí činí z tohoto oblečení výjimečný kousek, který jistě zaujme pozornost všech. Toto bodyčko je ideální pro malé dobrodruhy, kteří milují přírodu a zvířata. Bude se v něm cítit pohodlně a stylově, připraveno na nová dobrodružství a objevování světa. Roztomilý tygřík je připraven na cesty, a vaše dítě může být jeho společníkem v každém kroku.

Bodýčko můžete na našem e-shopu standardně pořídit v různých barevných variantách s různou barvou potisku. Pokud byste toužili po jiné barevné kombinaci nebo třeba přidáním vlastního jména a věku ozvěte se nám na info@bezvatriko.cz a určitě se domluvíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Černá
Dostupné velikosti:56 / 0-3m,62 / 3-6m,68 / 4-6m,74 / 6-9m,80 / 9-12m,86 / 12-18m,92 / 18-24m,98 / 2-3r
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek