Dětské body s potiskem Santu a nápisem Santův pomocník - vánoční dětské body

Produkt Dětské body s potiskem Santu a nápisem Santův pomocník - vánoční dětské body z kategorie kojenecká body od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 309 Kč. Celý popis 309 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Vánoce jsou obdobím kouzelných zážitků a radosti, a co by mohlo být širší, než dívat se na vaše malé zázraky v těchto úžasných dětských bodech s potiskem Santa a nápisem 'Santův pomocník'. Tyto body jsou skutečným symbolem vánoční atmosféry a všeho, co s ní přichází. Santa Claus je ikonou Vánoc, a na tomto dětském bodě se objevuje v plné kráse, připravený na cestu kolem světa, aby rozdával dárky. Vaše malé děti budou vypadat jako Santovi malí pomocníci, připravení na všechna vánoční dobrodružství, která je čekají. Tyto body jsou skvělým dárkem k Vánocům, který vám pomůže vytvořit vánoční atmosféru doma. Nech se Vánoce stanou ještě speciálními a veselejšími s těmito kousky oblečení, které přinesou úsměv na tvář vašim dětem a všem kolem.

Tiskneme na klasická dětské body ze 100 % bavlny. Čekejte kvalitní a příjemný materiál. Zapínání dole i u krku na cvočky. Potisk je možné také upravit či doplnit jménem na přání. V případě zájmu vám dokážeme jakýkoliv potisk z body natisknout také na dětské tričko. Nebráníme se žádnému přání. Napište nám na info@bezvatriko.cz a určitě se domluvíme. 

Vlastnosti produktu

Barva:Černá
Dostupné velikosti:56 / 0-3m,62 / 3-6m,68 / 4-6m,74 / 6-9m,80 / 9-12m,86 / 12-18m,92 / 18-24m,98 / 2-3r
Prodejce: Bezva triko
16598
Produktů
193
Kategorií
142
Značek