Dětské mikina s potiskem hráče Lionel Messi - ideální pro malé fotbalisty

Produkt Dětské mikina s potiskem hráče Lionel Messi - ideální pro malé fotbalisty z kategorie mikiny a svetry od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 649 Kč. Celý popis 649 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Představujeme vám dětskou mikinu, která je jako pocta jednomu z největších fotbalových talentů všech dob – Lionelu Messimu. Tato mikina není jen módním doplňkem, ale také způsobem, jak vyjádřit váš obdiv k jeho úžasnému fotbalovému umění a nezapomenutelným momentům na hřišti. Na přední straně mikiny najdete realistický potisk s potiskem Lionela Messiho, který zachycuje jeho eleganci a magické momenty na hřišti. Jeho charakteristický pohled a hru s míčem jsou zobrazeny s detaily, které přinášejí tento talentovaný hráč živě až k vám. S touto mikinou s potiskem fotbalisty Lionela Messiho můžete projevit svou oddanost k fotbalu a zároveň uctít památku tohoto legendárního hráče. Ať už jste fanouškem jeho nezapomenutelných gólů, asistencí nebo jeho nevídaných dovedností s míčem, tato mikina vám umožní být součástí jeho fotbalové kariéry ve velkém stylu. S touto dětskou mikinou s potiskem fotbalisty Lionela Messiho mohou vaše děti vyjádřit svou lásku k fotbalu a zároveň se inspirovat tím, jak tento mistr ovládá míč. Bez ohledu na to, zda vyrůstají snem o svých vlastních fotbalových úspěších nebo jednoduše obdivují jeho schopnosti, tato mikina jim umožní projevit jejich vášeň a radostný duch ve velkém stylu.

Na našem eshopu můžete standardně koupit mikinu v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě mikiny nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:98-104,110-116,122-128,134-140,146-152,158-164
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek