Dětské narozeninové body s potiskem Birthday cutie

Produkt Dětské narozeninové body s potiskem Birthday cutie z kategorie kojenecká body od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 309 Kč. Celý popis 309 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Toto dětské bodyčko s potiskem narozeninové pandy je jakoby bylo stvořeno pro malé oslavence, kteří slaví své narozeniny! S roztomilým potiskem narozeninové pandy a nápisem 'Birthday Cutie', toto bodyčko přinese úsměv na tvář nejen malému oslavenci, ale i všem kolem něj. Panda, tento symbol klidu a radosti, vytváří veselou atmosféru na tomto dětském body. S balony je připravena na velkou oslavu a nápis 'Birthday Cutie' dodává dotek stylu a osobitosti tomuto speciálnímu dětskému oblečení. Toto bodyčko je ideální pro oslavu narozenin vašeho malého šampiona a jistě zanechá nezapomenutelný dojem na hosty oslavy. Darujte svému dítěti tento stylový kousek a podívejte, jak se jeho tvář rozzáří, když si ho oblékne.

Bodýčko můžete na našem e-shopu standardně pořídit v různých barevných variantách s různou barvou potisku. Pokud byste toužili po jiné barevné kombinaci nebo třeba přidáním vlastního jména a věku ozvěte se nám na info@bezvatriko.cz a určitě se domluvíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Černá
Dostupné velikosti:56 / 0-3m,62 / 3-6m,68 / 4-6m,74 / 6-9m,80 / 9-12m,86 / 12-18m,92 / 18-24m,98 / 2-3r
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek