Dětské narozeninové tričko s potiskem pandy a nápisem Birthday cutie

Produkt Dětské narozeninové tričko s potiskem pandy a nápisem Birthday cutie z kategorie trička a košile od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Toto veselé dětské tričko je jako samotná oslava narozenin! S roztomilým potiskem pandy, který drží v ruce pestrobarevné balóny, a s nápisem 'Birthday Cutie', toto triko je tou správnou volbou pro oslavu speciálního dne. Panda, tento symbo byl symbolem míru, radosti a něžnosti, a vaše dítě bude vypadat nesmírně rozkošně s tímto pohodlným potiskem na sobě. Balony, které drží, přidávají pocit vzdušné nálady a radosti, která je typická pro narozeninové oslavy. Toto triko je dokonalým dárkem pro vaše dítě, které slaví své narozeniny. Bude mít stylový a vtipný vzhled, který zaručeně zaujme všechny na oslavě. Pandu držící balony v ruce můžete vnímat také jako symbol štěstí, který bude doprovázet vaše dítě v novém roce jeho života. Narozeninové tričko 'Birthday Cutie' je výjimečným způsobem, jak sdělit vašemu dítěti, že je zvláštní a jedinečné. Nechte své malé narozeninové jubilanty vypadat a cítit se úžasně v tomto rozkošném tričku s pandou a balony.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek