Dětské tričko basketbalový míč - tričko pro milovníky basketbalu

Produkt Dětské tričko basketbalový míč - tričko pro milovníky basketbalu z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Toto dětské triko je hrou vstupem do světa basketbalu a sportovní vášně. Jeho design s výrazným basketbalovým míčem na potisku je nejen nápadný, ale i inspirující pro všechny malé nadšence tohoto vzrušujícího sportu. Toto triko je nejen stylovým oblečením, ale také způsobem, jak projevit svou lásku k basketbalu. Triko je vyrobeno z kvalitního materiálu, který je pohodlný na nošení po celý den. Jeho měkká tkanina a dětský střih zajišťují maximální komfort, což je důležité pro aktivní děti, které chtějí hrát, sportovat a zároveň vypadat stylově. Pro malé milovníky basketbalu je toto triko skvělým způsobem, jak vyjádřit svou vášeň k tomuto sportu. Jeho potisk basketbalového míče vytváří sportovní atmosféru a může je inspirovat k aktivnímu cvičení. Toto triko je také skvělým dárkem na narozeniny nebo na Vánoce pro vaše děti. Je to způsob, jak podpořit jejich sportovní zájmy a zároveň je nechat vypadat stylově ve škole a mimo ni. Objednejte toto skvělé dětské tričko s potiskem basketbalového míče a nechte své děti vyjádřit svoji lásku k basketbalu. Darujte jim dárek, který je bude těšit a inspirovat k aktivnímu sportování a zábavě!

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek