Dětské tričko Chevrolet Camaro Zl1 - kvalitní tisk a rychlé dodání

Produkt Dětské tričko Chevrolet Camaro Zl1 - kvalitní tisk a rychlé dodání z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Otevřete dveře ke vzrušujícímu světu automobilů s naším dětským tričkem zdobeným ohromujícím automobilem Chevrolet Camaro ZL1. Pro vaše malé entuziasty aut to není jen triko, ale vstupenka do světa rychlých a působivých vozů, která rozvíjí jejich lásku k autům již od nejútlejších let. Chevrolet Camaro ZL1, symbol špičkové americké automobilové inženýrie, je nyní k dispozici také na našem dětském tričku. S precizním potiskem a detailním zobrazením tohoto sportovního auta, bude vaše dítě nosit s sebou dávku rychlosti a vášně k autům kdekoli pojede. Naše dětské tričko není jen o designu, ale také o pohodlí a hravosti, což je pro aktivní děti nezbytné. Materiál je měkký na dotek, pružný a odolný, což zajišťuje, že se tričko pohodlně přizpůsobí každému pohybu a hrátkám vašeho malého dobrodruha. S různými barevnými variantami máte možnost vybrat to správně pro vaše dítě. Ať už je váš malý šofér fanouškem klasických barev jako černá, nebo mu více svědčí výrazné barvy jako žlutá či modrá, naše triko nabízí bohatou paletu barev, aby se skvěle hodilo do každého šatníku. Toto triko není jen módním doplňkem, ale také výjimečným dárkem pro všechny mladé milovníky aut. Ať už chcete potěšit své dítě na narozeniny nebo během Vánoc, toto triko s Chevrolet Camaro ZL1 je jistě vítěznou volbou. Může být nejen skvělým společníkem do školy, ale také předmětem obdivu mezi kamarády. Dejte svému dítěti šanci vyjádřit svou vášeň pro auta již od útlého věku s naším dětským tričkem Chevrolet Camaro ZL1. Objednejte si jej ještě dnes a darujte svému malému nadšenci aut jedinečný kousek designu, který bude nosit s hrdostí a stylem.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek