Dětské tričko Chevrolet Corvette - kvalitní tisk a rychlé dodání

Produkt Dětské tričko Chevrolet Corvette - kvalitní tisk a rychlé dodání z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Pro malé budoucí automobilové nadšence přichází dětské tričko s potiskem ikonického vozu – Chevrolet Corvette. Toto triko není jen o oblečení, je to výraz vášně pro rychlá a elegantní auta, který může vaše dítě nosit s hrdostí na narozeniny nebo Vánoce. Potisk na tričku je jakoby malým oknem do světa Chevrolet Corvette. Křivky, světlomety a výrazné detaily vozu jsou pečlivě zachyceny, aby vytvořily potisk, který odráží siluetu tohoto sportovního auta s přesností. Pro malého nadšence automobilů je to víc než jen triko, je to pohled na svět rychlosti a sportovní elegance. S různými barevnými variantami trička máte možnost vybrat barvu, která nejlépe vyhovuje osobnímu stylu vašeho dítěte. Ať je to klasická barva pro elegantní vzhled nebo raději výrazná barva pro mladický styl, triko je dostupné v široké paletě barev, aby se přesně hodilo k preferencím vašeho malého automobilového fanouška. Triko není jen o škole, je ideální pro každodenní dobrodružství s kamarády. Ať už je to na dvoře, v parku nebo na rodinných výletech, triko s potiskem Chevrolet Corvette dodává vašemu dítěti stylový a hravý vzhled, který ocení každý malý automobilový nadšenec. Hledáte dokonalý dárek pro malého závodníka? Dětské triko s potiskem Chevrolet Corvette je skvělou volbou. Představte si jejich štěstí, když otevřou tento speciální dárek a stanou se majiteli kousku automobilové historie. Toto triko je nejen o stylu, ale také o přenesení vášně pro automobily na nejmladší generaci.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
16598
Produktů
193
Kategorií
142
Značek