Dětské tričko Ford Mustang Shelby - kvalitní tisk a rychlé dodání

Produkt Dětské tričko Ford Mustang Shelby - kvalitní tisk a rychlé dodání z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Pro vaše malé nadšence automobilů a budoucí závodníky přichází dětské tričko s potiskem slavného automobilu - Ford Mustang Shelby. To není jen triko; je to malý kousek automobilové historie, který zaručeně rozjasá oči vašeho dítěte na narozeniny nebo Vánoce. Potisk na tričku je přesným odrazem síly a stylu Ford Mustang Shelby, zachycující každý detail a charakter tohoto výjimečného sportovního auta. Od dynamických křivek po ikonický znak Mustang Shelby, každý prvek potisku vypráví příběh vášně pro rychlá auta. S různými barevnými variantami máte možnost vybrat takovou, která bude dokonale rezonovat s osobním vkusem a stylem vašeho malého motoristy. Zda preferuje klasičtější barvy nebo se chce vydat cestou výrazných odstínů, v naší nabídce naleznete barevný odstín, který podtrhne jeho jedinečnou osobnost. Toto triko není jen pro školu, je to stylový společník pro každodenní dobrodružství. Ať už je to hra na dvoře s kamarády, výlet do parku nebo procházka po nákupním centru, triko s potiskem Ford Mustang Shelby dodává šetku sportovní elegance do každé situace. Hledáte-li ideální dárek pro malého automobilového fanatika, toto dětské triko s potiskem Ford Mustang Shelby je tou pravou volbou. Představte si jejich nadšení, když otevřou tento dárek a stanou se majiteli malého kousku automobilové kultury. Toto triko není jen o oblečení; je to první krok k budoucím závodním dobrodružstvím.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
16503
Produktů
192
Kategorií
141
Značek