Dětské tričko fotbalový míč - tričko pro milovníky fotbalu

Produkt Dětské tričko fotbalový míč - tričko pro milovníky fotbalu z kategorie trička a košile od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Toto dětské tričko je zlatým standardem pro všechny malé fotbalisty, kteří milují tuto vzrušující hru. Jeho design se stylovým fotbalovým míčem na potisku vytváří atmosféru sportu a vášně pro fotbal. Toto triko není jen o stylu, ale také o tom, jak projevit lásku k fotbalu. Triko je vyrobeno z kvalitního materiálu, který je pohodlný na nošení po celý den. Jeho měkká tkanina a dětský střih zajišťují pohodlí a svobodu pohybu, což je důležité pro aktivní děti, které chtějí hrát fotbal a zároveň vypadat stylově. Pro malé fotbalisty je toto triko skvělým způsobem, jak vyjádřit svou vášeň k tomuto sportu. Jeho potisk fotbalového míče jim dává pocit, že jsou součástí hry, a může je inspirovat k dalšímu cvičení a zlepšování svých fotbalových dovedností. Toto triko je také skvělým dárkem na narozeniny nebo na Vánoce pro vaše děti. Je to způsob, jak podpořit jejich sportovní zájmy a zároveň je nechat vypadat stylově ve škole a mimo ni. Objednejte toto skvělé dětské tričko s potiskem fotbalového míče a nechte své děti vyjádřit svoji vášeň k fotbalu. Darujte jim dárek, který je bude těšit a inspirovat k aktivnímu sportování a zábavě!

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek