Dětské tričko Harry, jdu do baráku!!! Triko z filmu Sám doma

Produkt Dětské tričko Harry, jdu do baráku!!! Triko z filmu Sám doma z kategorie trička a košile od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Rozzáří Vánoce kouzelným smíchem a nezapomenutelným stylem pro vaše malé kouzelníky s tímto jedinečným dětským tričkem! Představte si jejich tváře, když zjistí, že pod vánočním stromečkem na ně čeká tričko s nápisem Harry, jdu do baráku!!!-  jistý recept na vtipné svátky a nezapomenutelné chvíle. Toto triko není jen oblečením, je to výraz vašeho malého fanouška filmu Sám doma a jeho bezbádatelné dětské radosti. S jeho hravým vánočním designem a vtipným vzkazem se toto triko stane okamžitým hitem. Vyrobte svému dítěti dárek, který je stejně jedinečný jako ono samo. Toto skvělé triko není jen módním prohlášením, ale také výzvou k dobrodružstvím, které vánoční sezóna s sebou přináší. Nečekejte, aby vám ho někdo ukradl z pod nosu! Objednejte toto úžasné vánoční tričko ještě dnes a dejte svému dítěti dar, který mu připomíná, že v každém dni se skrývá troška kouzelného dobrodružství.
Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud však toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
16598
Produktů
193
Kategorií
142
Značek