Dětské tričko Jeep Wrangler - kvalitní tisk a rychlé dodání

Produkt Dětské tričko Jeep Wrangler - kvalitní tisk a rychlé dodání z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Pro vaše malé dobrodruhy a budoucí off-road mistry přichází toto dětské tričko s potiskem legendárního terénního vozu - Jeep Wrangler. Je to nejen o oblečení, ale o vyjádření vášně pro dobrodružství, a to už od nejmladších let. Potisk na tričku je věrným odrazem Jeepu Wrangler, s každým detailem pečlivě zachyceným, od charakteristických otvorů v masce po robustní kola, která symbolizují nezastavitelný duch dobrodružství. Emblematický Jeepovský design je zde pro všechny malé fanoušky, kteří milují vzrušující jízdy mimo silnice. Různé barevné varianty trička umožňují přizpůsobit dárek podle vkusu a preferencí vašeho malého off-road nadšence. Ať už je to klasická barva pro elegantní vystoupení nebo jasná barva pro energický styl, vaše dítě může nosit svoji vášeň pro Jeep Wrangler se stylem. Vhodné pro nošení nejen ve škole, ale i při hrách venku s kamarády, toto triko přidává do každodenního šatníku dětskou radost a sportovní eleganci. Je to nejen o oblečení, ale také o vytváření vzpomínek, kdy se vaše dítě baví se svými kamarády a vytváří nezapomenutelné chvíle. Takže, pokud hledáte dárek pro malého dobrodruha pro narozeniny nebo Vánoce, toto dětské tričko s potiskem Jeep Wrangler je ideální volbou. Představte si úsměv na tváři vašeho malého dobrodruha, když otevře tento speciální dárek a stane se součástí Jeepovy rodiny. To není jen triko; je to cesta k vytváření vzpomínek a vášni pro dobrodružství od nejranějších let.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek