Dětské tričko Like father like son - tričko pro milovníky motocrossu

Produkt Dětské tričko Like father like son - tričko pro milovníky motocrossu z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Pro malé nadšence motocrossu je zde dětské tričko, které slaví silné vazby mezi otcem a synem na trati. S potiskem dvou jezdců na motorky a nápisem 'Like father like son', toto triko je symbolem jedinečného pouto, které překračuje generace a spojuje rodiny ve vášni pro motocross. S různými barevnými variantami k dispozici si vaše dítě může vybrat takovou, která mu nejlépe vyhovuje a vyjadřuje jeho osobnost. A protože dětství je plné dobrodružství a zábavy, toto triko je ideálním společníkem nejen na venkovní aktivity s přáteli, ale také do školy. Nenechte vaše malé dobrodruhy omezovat konvenčními standardy – dejte jim příležitost vyjádřit svou vášeň a rodinnou hrdost prostřednictvím oblečení, které je zároveň stylové a výjimečné. A protože Vánoce nebo narozeniny jsou časem na radostnou oslavu, toto triko je dokonalým dárkem pro všechny mladé motocrossové nadšence. Takže neváhejte! Objednejte svému dítěti toto fantastické dětské tričko ještě dnes a nechte jej vyjádřit svoji vášeň a lásku k motocrossu s hrdostí a elegancí.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek