Dětské tričko Motocross is my therapy - tričko pro milovníky motocrossu

Produkt Dětské tričko Motocross is my therapy - tričko pro milovníky motocrossu z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Pro malé dobrodruhy a vášnivé milovníky motocrossu je toto dětské tričko více než jen oblečení – je to výraz jejich vášně a lásky k motocrossu. S potiskem "Motocross is my therapy" - Motocross je moje terapie, toto triko je symbolem toho, jak motocross naplňuje jejich duši a přináší jim radost. S různými barevnými variantami k dispozici, vaše dítě si může vybrat takovou barvu, která mu nejlépe vyhovuje a vyjadřuje jeho osobnost a styl. A protože dětství je plné dobrodružství a objevování, toto triko je ideálním společníkem nejen na venkovní aktivity s přáteli, ale také do školy. Nechte své malé dobrodruhy vyjádřit svoji vášeň k motocrossu s elegancí a stylem, který jim umožní cítit se speciální a sebevědomí. A protože Vánoce nebo narozeniny jsou časem na radostnou oslavu, toto triko je dokonalým dárkem pro všechny malé motocrossové nadšence. Takže neváhejte! Objednejte svému dítěti toto fantastické dětské tričko ještě dnes a potěšte jej dárkem, který mu pomůže vyjádřit jeho vášeň k motocrossu se stylem a elegancí.

Na našem eshopu můžete standardně koupit triko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek