Dětské tričko Porsche 911 GT3 RS - kvalitní tisk a rychlé dodání

Produkt Dětské tričko Porsche 911 GT3 RS - kvalitní tisk a rychlé dodání z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Vstupte do světa automobilových snů a sportovní elegance s naším dětským tričkem s potiskem legendárního vozu - Porsche 911 GT3 RS. Toto triko není jen oblečením, je to exprese vášně pro rychlost a výjimečnost již od nejútlejších let. S detailním potiskem a výrazným designem, toto triko je ideálním dárkem na narozeniny nebo Vánoce pro každé malé automobilové nadšení, které sní o velkých dobrodružstvích na cestách. Potisk s podrobným zobrazením Porsche 911 GT3 RS na přední straně trička je nejen esteticky příjemný, ale také způsobem, jak vyjádřit lásku k jednomu z nejprestižnějších automobilů na světě. Každý detail zachycuje křivky, výkon a luxus tohoto legendárního vozu, čímž poskytuje dítěti možnost cítit se jako součást světa automobilové nadšenosti. Vyrobeno z měkkých a příjemných materiálů, toto triko je nejen stylové, ale také pohodlné pro aktivní dny plné dobrodružství. Jeho univerzální střih umožňuje pohodlné hraní, dovádění s kamarády nebo snadné relaxování. S různými barevnými variantami triček, máte možnost vybrat takovou barvu, která nejlépe vyhovuje osobnosti vašeho malého automobilového nadšence. Od výrazných a hravých barev po klasičtější odstíny, naše trička jsou přizpůsobitelné každému stylu. Darujte svému dítěti víc než jen tričko – darujte mu výlet do světa motorového umění a sportovní vášně s tímto dětským tričkem Porsche 911 GT3 RS. Každý nositel tohoto trička se stává malým majitelem velkých snů o rychlosti a luxusu.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek