Dětské tričko pro cestovatele Cestování

Produkt Dětské tričko pro cestovatele Cestování z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Probouzení cestovatelských toužeb a zvědavosti je možné již od nejútlejšího věku. Toto dětské tričko je vynikajícím dárkem na narozeniny nebo Vánoce pro malé dobrodruhy plné energií. Vrcholné památky z celého světa se setkávají na tomto dětském tričku a přináší dětem vzrušení z poznávání světa. Eifellova věž nás přivádí do romantického Paříže, kde se láska a krása spojují. Je to symbol elegance a nesmrtelnosti, který odhaluje neomezené možnosti před námi. Socha Svobody se tyčí nad obzorem New Yorku se svou ohromnou silou a hrdostí. Připomíná nám hodnoty svobody, rovnosti a spravedlnosti, které bychom měli zastávat ve světě. Big Ben – ikona Londýna a symbol historie, který naše srdce připomíná, že čas běží neúprosně, ale že je důležité využít každou chvíli. A to je jen začátek! Toto dětské triko je plné mnoha dalších památek, které čekají na objevování a sdílení příběhů s dětmi. Toto triko je skvělý dárek, který vykouzlí dětem úsměv na tváři.

Na našem eshopu můžete standardně koupit triko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trika nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek