Dětské tričko pro florbalisty s potiskem florbalisty - dárek pro florbalisty

Produkt Dětské tričko pro florbalisty s potiskem florbalisty - dárek pro florbalisty z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč 369 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Milují vaše děti flobal? Máte doma malou florbalovou hvězdu? Potom toto dětské tričko je to ideální pro vaše dítě! Nenechávejte si to jen pro sebe, ale ukažte i svému okolí, že vám doma vyrůstá florbalová hvězda. Florbal je velmi oblíbený sport a také si oblíbíte toto triko. Dětské triko je skvělým dárkem na narozeniny nebo jako dárek pod stromeček pro nadšeného florbalistu. Dětské tričko se perfektně hodí na florbalové zápasy, na tréninky či do školy. V nabídce máme také sportovní tričko z funkčního materiálu s florbalovým motivem.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků,110 cm/4 roky
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek